Pazar , 22 Eylül 2019
Son Haberler
Buradasınız: Anasayfa » Moda Tasarımı » Türk Tasarımcının New York Çıkarması
Türk Tasarımcının New York Çıkarması

Türk Tasarımcının New York Çıkarması

Türk Tasarımcının New York Çıkarması

Türk tasarımcıların çıkardığı işlerle ve bu sayede yakaladığı başarılarla neredeyse her gün grur duyma şansını yakalıyoruz. Onların yaptığı işler dünyaya açılacak kadar başarılı olduğu durumlarda da milli grurumuz adeta okşanıyor. Bu sayede yeni Türkiye imajı da bizlere daha çok güven vermeye başlıyor. Neden mi bahsediyorum. Şimdi bahsedeceğim haber sözünü ettiğim büyük başarılardan sadece bir tanesi. Ünlü Türk mücevher tasarımcısı ve aynı zamanda da heykeltıraş Semra Ecer’in Newyork’ta sergilediği mücevher tasarımları ve heykellerden oluşan sergisi moda otoriteleri tarafından büyük ilgi gördü.

new-york-ta-turk-ruzgari

ABD’de ve Newyork’ta gösterilen bu ilgiye çok teşekkür eden ve bu ilgiden grur duyduğunu belirten Semra Ecer, sergisini 32. Group sponsorluğunda 28 Mayıs’ta New York Gilbert Albert Gallery’de modaseverlerin beğenisine sunmuştu. Dünyaca ünlü birçok ünlü modacının ve de ünlü ismin katıldığı sergide Ecer’in tasarımları da ünlü isimler tarafından alıcı buldu.

 

Bir önceki yazımız olan Tasarım Kreplerle Kahvaltınızı Sanata Dönüştürün başlıklı makalemizde 3D yazıcılar, krep malzemesi ve Krep robotu hakkında bilgiler verilmektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*