Pazar , 22 Eylül 2019
Son Haberler
Buradasınız: Anasayfa » Etiket Arşivi: tasarım

Etiket Arşivi: tasarım

Haber Aboneliği

Mutfak Tasarımında Püf Noktalar Dekorasyon Önerisi

mutfak-dekorasyonu

Bir mutfak tasarımı уаpаrken dikkat edilmesi noktaları sizlеrlе paylaşmayı doğru buluyorum. Mutfak yеrlеşimi уаpılırken buzdolabı-eviуe-ocak arasındaki iş akış süreci göz önünde bulundurulmalı ve mutfağın mеkana yerleşіmі bu süreсe uygun şekilde уаpılmаlıdır. Bu süreç içeriѕindeki mеsafеlеrin uуgunluğu rahat ve уorulmadan kullanılabilecek mutfak іçіn en önemli kriteri oluşturmaktadır. Mutfağımızda hаzırlаmаk іstedіğіmіz bir yiyeсek için, ihtiyаcımız оlan tezgah alanları vardır. Bunlаr; Buzdоlabından çıkardığımız ... Devamını Oku »

Takı Tasarımı Nasıl Yapılır Video

yakalık-takı-tasarımı

Video’ yu izleyerek ilk aşamada takı tasarımı nasıl yapılır hakkında bilgi ve deneyim sahibi olabilirsiniz. Devamını Oku »

Moda Tasarımı Eğitimi-1-Yüz Çizim Teknikleri

moda-tasarim

Moda Tasarımı Eğitimi-1-Yüz Çizim Teknikleri Moda tasarımının en önemli konularından bir tanesi de çizim tekniklerini öğrenmektir. Çünkü tasarımcılar ilk yapacakları tasarımı çizip ardından üretime geçmektedirler. Bu nedenle çizim derslerini sitemiz üzerinden siz tasarımcılara ulaştırmayı uygun gördük. Bu yazımızda da sizlere ilk olarak yüz çizimi eğitimini vereceğiz. Yüz çizimi özen isteyen bir konu olmakla birlikte teknikleri kavradığınız zaman hiç o kadar ... Devamını Oku »

Kâgıt Hamurundan Kolye Ucu Yapimi

kagıt-hamuru-kolye4

Takı tasarımında, kâğıt hamuru istediğiniz şekilde şekillendirebileceğiniz ve ucuz malzemeden yapılması nedeniyle de bütçenizi sarsmayacak bir malzemedir. Günümüzde kâğıt hamurundan yapılan tasarım sayısı fazladır. Sözü edilen yöntemlerden birisi de kâğıt hamurunun takı tasarımında kullanılmasıdır. Kâğıt hamurundan yaratıcılıkta sınır tanımayarak kolye uçları tasarlamak için öncelikle kâğıt hamuru nasıl yapılır konusunu açıklığa kavuşturalım. Kâğıt Hamurunun Hazırlanması Öncelikle bir kabın içine birkaç gün önceden atık ... Devamını Oku »

Origami Nedir? Origami Örnekleri

origami-cicek-buketi - Kopya

Son zamanlarda çok çeşitli el işlerine merak saranların sayısı bir hayli artmıştır. Bunun nedenlerinin başında yapılan sanatın bir nebze de olsa insanı günlük ve toplumsal sıkıntılardan uzaklaştırma özelliği gelmektedir. Yapılan el işleri ise kişinin zevklerine ve beklentilerine göre değişmekle birlikte çok fazla çeşidi bulunmaktadır. Yeni trend el işleri arasında meraklısı oldukça çok olan bir el işi çeşidi de origami sanatıdır. ... Devamını Oku »

Boyama Gelin Ayakkabisi Tasarimlari

boyama-gelin-ayakkabisi-tasarimlari-9

Evliliğin en güzel ve heyecanlı kısmı şüphesiz alışveriş kısmıdır. Gelinlik, gelin ayakkabısı ve diğer parçalar hepsinin seçimi ayrı bir heyecan ayrı bir mutluluk kaynağıdır. Ancak siz farklı ve marjinal gelin ayakkabısı fikirleri mi arıyorsunuz? O zaman sizlere boyama gelin ayakkabılarını şiddetle öneriyoruz. Bu ayakkabıları siz kendiniz boyamayla oluşturabileceğiniz gibi tasarımcılardan satın alma yoluyla da elde edebilirsiniz. Eğer kendinize güveniyor ve ... Devamını Oku »

Tugranin Yeni Tasarimi Patent Aldi

Tugranin- Yeni-Tasarimi Patent Aldi

Tuğranın Yeni Tasarımı Patent Aldı Tasarım dünyasında olan gelişmeler ve haberlere göre II. Abdülhamit’in tuğrasının yeniden 5. kuşaktan torunu Nilhan Osmanoğlu tarafından tasarlandığı haberini duymuşsunuzdur. Osmanoğlu bu kez de kendi tasarladığı Osmanlı tuğrasının patentini aldı. Bilindiği gibi sözü edilen tuğrayı 5 Osmanlı padişahı kullanmıştı. Bu tuğrayı bir ürünün üzerinde kendi tasarımıyla yorumladı. Türk Patent Enstitüsü’ne bu yeni ürün için başvuran Osmanoğlu, bu kez de tuğrayı ... Devamını Oku »