Pazar , 22 Eylül 2019
Son Haberler
Buradasınız: Anasayfa » Etiket Arşivi: el işleri

Etiket Arşivi: el işleri

Haber Aboneliği

2015 Kış Aksesuar Modası-Atkı Modelleri

2015-kis-atki-modelleri-6

2015 Kış Aksesuar Modası-Atkı Modelleri 2015 kış modasının öne çıkan aksesuarlarının başında şallar ve atkılar gelmektedir. 2015 aksesuar modası anlamında kışın sizleri soğuktan korumasının yanında şık kombinler yaratmanıza da neden olan atkı ve şal modellerini sizlerle paylaşıyoruz. Özellikle örgü atkı modellerini seçmemizin nedeni ise el işlerine yatkın ve ilgisi olan bayanların kendi aksesuarlarını kendilerinin tasarlamalarına yardımcı olmak… Tabi burada sizlerle ... Devamını Oku »

Kuzu ve Civcivli Kese Tasarımı

islemeli-kese-tasarımı2

Kuzu ve Civcivli Kese Tasarımı Keseler hem çok kullanışlı olmaları, hem vintage bir hava vermeleri hem de dekorasyon amaçlı kullanılmaları nedeniyle çok tercih edilen el işlerindendir. Biz de bu nedenle sizlere değişik tasarımda keseler sunmaya devam edeceğiz. Bugün işleme ile yapacağınız kuzu ve civciv desenli kese tasarımını ve yapılışını sizlerle paylaşıyoruz. Kesenizin yapımına ilk olarak çuval kumaşı kesip dikip kese ... Devamını Oku »

Origami Nedir? Origami Örnekleri

origami-cicek-buketi - Kopya

Son zamanlarda çok çeşitli el işlerine merak saranların sayısı bir hayli artmıştır. Bunun nedenlerinin başında yapılan sanatın bir nebze de olsa insanı günlük ve toplumsal sıkıntılardan uzaklaştırma özelliği gelmektedir. Yapılan el işleri ise kişinin zevklerine ve beklentilerine göre değişmekle birlikte çok fazla çeşidi bulunmaktadır. Yeni trend el işleri arasında meraklısı oldukça çok olan bir el işi çeşidi de origami sanatıdır. ... Devamını Oku »