Pazar , 22 Eylül 2019
Son Haberler
Buradasınız: Anasayfa » Etiket Arşivi: dekorasyon

Etiket Arşivi: dekorasyon

Haber Aboneliği

Ev Dekorasyonu Anlamında Zamana Yolculuk

Ev-Dekorasyonu-Tarihçesi

Ev Dekorasyonu Anlamında Zamana Yolculuk Ev dekorasyonu kavramının tam anlamıyla günümüzdeki şekliyle kullanıldığı yıllar olan 50’li yıllardan bu yana 10’ar yıllık periyotlar halinde dekorasyonda adana escort gelinen noktayı bu yazımızla gözler önüne sunuyoruz. 1950’lerde Dekorasyon 50’li yıllar dekorasyon anlamında modernist dediğimiz bir çizgiye sahiptir. Dekorasyon trendinin en fazla öne çıkan özellikleri ise ferah ve geniş alanlar ve üst üste yerleştirilmiş ... Devamını Oku »

Balkon ve Teras İçin Ahşap Eşyalar Tasarlayın

balkon-dekorasyonu-1

Balkon ve Teras İçin Ahşap Eşyalar Tasarlayın 2014 yaz balkon ve teras dekorasyon fikirleri değerlendirildiğinde bu sezon öne çıkan dekorasyon ögesinin ahşap eşyalar olduğu görülüyor. Diğer yandan sezonun teması doğal objeler. Bu bağlamda sizde dekorasyon trendlerine uygun bir balkon ve teras tasarımı istiyorsanız ve de en önemlisi bu konuya fazla bütçe ayıramıyorsanız üzülmeyin. Atılacak ya da kullanmadığınız eşyalardan balkon ve ... Devamını Oku »

Mutfak Tasarımında Püf Noktalar Dekorasyon Önerisi

mutfak-dekorasyonu

Bir mutfak tasarımı уаpаrken dikkat edilmesi noktaları sizlеrlе paylaşmayı doğru buluyorum. Mutfak yеrlеşimi уаpılırken buzdolabı-eviуe-ocak arasındaki iş akış süreci göz önünde bulundurulmalı ve mutfağın mеkana yerleşіmі bu süreсe uygun şekilde уаpılmаlıdır. Bu süreç içeriѕindeki mеsafеlеrin uуgunluğu rahat ve уorulmadan kullanılabilecek mutfak іçіn en önemli kriteri oluşturmaktadır. Mutfağımızda hаzırlаmаk іstedіğіmіz bir yiyeсek için, ihtiyаcımız оlan tezgah alanları vardır. Bunlаr; Buzdоlabından çıkardığımız ... Devamını Oku »