Pazar , 22 Eylül 2019
Son Haberler
Buradasınız: Anasayfa » Gelin Tasarım » Düğün Pastası Tasarımları
Düğün Pastası Tasarımları

Düğün Pastası Tasarımları

Düğün Pastası Tasarımları

Düğünlerin en fazla önemsenen temalarından bir tanesi de düğün pastalarıdır. Özellikle düğünün konseptine uygun olan düğün pastaları davetliler tarafından daha hoş karşılanmakta ve tasarım anlamında da hoş görüntüler ortaya çıkarmaktadır. Düğün pastası tasarımları hem gelin tasarım kategorisinde evlilik hazırlıkları yapanlar için seçim için güzel alternatifler sunarken hem de sofra tasarımı kategorisinde yer alarak yemek tasarımı yapan tasarımcılar için iyi bir portfolyö oluşturacaktır.

vintage-dugun-pastası-tasarımı-1

vintage-dugun-pastası-tasarımları

Evde Düğün Pastası Yapım Aşamaları

Eğer sofra tasarımına merak sarmış ya da kendi düğününüzü kendiniz tasarlamak istiyorsanız doğru yerde olduğunuzu belirtmek isterim. Evde düğün pastası yapmak için ilk olarak bir pasta tarifi bulmanızda ve malzemeleri eksiksiz almanızda fayda var. Geriye ise bu malzemeleri ve pasta yapım tekniklerini kullanarak pastayı oluşturmak kalıyor. Ancak burada en önemli aşama dekorasyon yani pastanın süslenme aşaması. Bunun için de aşağıdaki pasta tasarım örneklerine fazlasıyla ihtiyacınız olacak.

NOT: Seçeceğiniz pasta tasarımının konseptinize uygun olmasına özen gösterin.

Düğün Pastası Dekorasyonu ve Tasarımları

Bir önceki yazımız olan Yiyecek Stilistliği Nedir? Örnekler başlıklı makalemizde tabak tasarımı, yiyecek sanatı ve yiyecek stiling örnekleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*