Pazar , 22 Eylül 2019
Son Haberler
Buradasınız: Anasayfa » Dekorasyon » Dekoratif Minderlerle Evinize Hoş Bir Dokunuş Yapın!
Dekoratif Minderlerle Evinize Hoş Bir Dokunuş Yapın!

Dekoratif Minderlerle Evinize Hoş Bir Dokunuş Yapın!

Dekoratif Minderlerle Evinize Hoş Bir Dokunuş Yapın!

Ev dekorasyonunda çok pahalı büyük parçaların aksine küçük dokunuşların daha güzel sonuçlar ortaya çıkaracağı herkes tarafından bilinen bir gerçektir. Sözü edilen küçük dokunuşlardan bir tanesi de evin her odasında kullanımı mümkün olan minderlerdir.

dekoratif-minderlerle-evinize-hos-bir-dokunus-yapin

dekoratif-minderlerle-evinize-hos-bir-dokunus-yapin

Dekoratif minderler evinizde her türlü temanın yaratılmasında büyük yardımcılar olarak karşımıza çıkmaktadır. Ancak, istediğiniz dekorasyon çeşidinin yaratılabilmesi için bazı küçük kurallara da mutlaka dikkat edilmesi gerekmektedir. Örneğin, koyu renkle dekore edilmiş bir alanda kullanacağınız canlı renkli birkaç deoratif minder evde hareket sağlayabilcektir. Diğer yandan, kullanacağınız marjinal desenler evde çok farklı dekorasyonlar yaratabilecektir. Önemli bir husus da kullanacağınız minderlerin eve kontrast oluşturacak renklerden oluşmasıdır. Çünkü aksi bir durumda minderden beklenen hoş görüntü sağlanamayacak, minderler konseptte farkedilmeyecektir. Bahsi geçen minderleri dekorasyon mağazalarından bulabileceğiniz gibi, çeşitli boyama ya da işleme tekniklerini kullanarak evinizde kendinizde kolayca yapabilirsiniz. Önemli olan minderinizin istediğiniz konsepti evinizde yaratabilmesidir. İşte size fikir vermesi açısından birkaç öneri;

Bir önceki yazımız olan Basit Ama Şık Kendin Yap Dekor Ürünleri başlıklı makalemizde basit ancak şık kendin yap dekor ürünleri, evde kendiniz dekor yapın ve kendin yap dekor ürünleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*