Pazar , 22 Eylül 2019
Son Haberler
Buradasınız: Anasayfa » Moda Tasarımı » C&A Tasarım Yarışmasında Geri Sayım Başladı
C&A Tasarım Yarışmasında Geri Sayım Başladı

C&A Tasarım Yarışmasında Geri Sayım Başladı

C&A Tasarım Yarışmasında Geri Sayım Başladı

Bu yıl ikincisi düzenlenen C&A Re-Imagine Tasarım Yarışması’nın kazananının belli olmasına sayılı günler kaldı. Kazananın 11 Mayıs tarihine kadar facebook üzerinden yapılan oylamalarla belirleneceği yarışmaya Türkiye’den Niyazi Erdoğan’ın da aralarında bulunduğu 8 tasarımcı katılmıştır. Tasarımcıların görevi ise yarışmanın konusu olan 173 yıllık moda tarihini tekrardan yorumlamak.

Avrupa’da çok tercih edilen ve oldukça ünlü olan aile giyim markası C&A’nın düzenlediği yarışmanın mottosu ise ‘Geleceğe ilham vermek üzere geçmişi yeniden hayal etmek’. Bu mottodan hareketle marka geçmiş koleksiyonlarından esinlenerek geleceği inşa etmelerini istediği tasarımcılara büyük bir fırsat sundu. C&A’nın Duseldorf mağazasının lansmanıyla başlayan etkinliğin tüm aşamalarını ve yarışma sonucunu www.facebook.canda.com adresinden takip edebilirsiniz.

 

 

Bir önceki yazımız olan Orkide Moru: 2014’ün Tasarım Rengi Seçildi başlıklı makalemizde 2014’ün tasarım rengi, denge rengi ve orkide moru hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir yorum

  1. Bence bu yarışmayı onlar kazanabilir

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*