Pazar , 22 Eylül 2019
Son Haberler
Buradasınız: Anasayfa » Genel » Bu Tarz Benim Moda Rüzgarı Estiriyor
Bu Tarz Benim Moda Rüzgarı Estiriyor

Bu Tarz Benim Moda Rüzgarı Estiriyor

Bu Tarz Benim Moda Rüzgarı Estiriyor
Televizyonların sevilerek izlenen yarışması Bu Tarz Benim, gerek moda anlamında gerekse de yarışmacılar ya da yarışmacılar ile juri üyeleri arasında yaşanan polemiklerle izlenme rekorları kırmaya devam ediyor. Yeni sezonda TV 8 ve Show TV olarak iki farklı isimle ve yapımla karşınızda olan Bu Tarz Benim ve İşte Benim Stilim yarışmaları ile ilgili herşeyi butarzbenimfan.net’ten takip edebilirsiniz.

bu-tarz-benim-fan

bu-tarz-benim-fan

Bu Tarz Benim Fan isimli portal yarışma hakkında her türlü bilgiye, habere, videolara ve yarışmanın bölümlerine ulaşacağınız ayrıca yorum bırakarak fikirlerinizi paylaşacağınız bir İşte Benim Stilim portal sitesidir. Sözü edilen sitede yarışma, yarışmacı ve juri üyeleri ile ilgili her türlü paylaşımı bulabilirsiniz. Diğer yandan butarzbenimfan.net moda anlamında da iyi bir moda sitesi. Çünkü moda galerisi kategorisi altında yarışmada yer verilen stillere de yer veriyor. Bu kıyafetlere ünlü modacıların yorumlarını da ileri ki zamanlarda ekliyecek olan site yönetimi adeta bir moda şöleni sunacak. Bu Tarz Benim Fan Clup’ı takip etmek için neden arıyorsanız sizin için başka ne yapabiliriz ki?

Bir önceki yazımız olan 15 Farklı Kendin Yap Hediye Etiketi başlıklı makalemizde el işi hediye etiketi nasıl tasarlanır, el işi hediye etiketleri ve hediye etiketi hakkında bilgiler verilmektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*