Pazar , 9 Aralık 2018
Son Haberler
Buradasınız: Anasayfa » Dekorasyon » Basit Ama Şık Kendin Yap Dekor Ürünleri
Basit Ama Şık Kendin Yap Dekor Ürünleri

Basit Ama Şık Kendin Yap Dekor Ürünleri

Basit Ama Şık Kendin Yap Dekor Ürünleri

Herkes evini dekore etmeye merak salabilir. Özellikle de kadınlar için ev dekorasyonu önem taşımaktadır. Ancak çoğu zaman bütçemiz evimizi istediğimiz gibi değiştirmemize olanak sağlamaz. Bu yazımızda sizlere sunacağımız basit ama şık kendin yap dekor ürünleri evdeki malzemeleri ve çok ufak harcamalarla alacağınız gereçleri kolayca yapabilmenizi sağlayacak. Ayrıca kendi yaratıcılığınızı da işin içine sokarak farklı dekorasyon objeleri yapabilir, hatta aklınızdaki tasarımlara hayat verebilirsiniz.

Aile Fotoğraflarınızdan Dekoratif Saat Yapın: Aile fotoğraflarınızın her daim gözünüzün önünde duracağı bir albüm istiyorsanız bu dekorasyon çözümü tam size göre. İhtiyacınız olan ise 12 aile fotoğrafı, bir duvar saati aparatı, 12 adet çerçeve, çivi ve saat aparatını yapıştırmak için duvar yapıştırıcısı, hepsi bu. Tasarım aşağıda yer almaktadır. Aynısını kolayca yapabilirsiniz. Hatta yuvarlak değil de yaratıcılığınıza göre saat rakamlarına denk gelen fotoğraf çerçevelerini farklı şekillerde asabilirsiniz.

aile-fotograflarindan-dekoratif-saat

aile-fotograflarindan-dekoratif-saat

Boş Şişeleri Harika Vazolara Dönüştürün: Yapma çiçekleriniz için dekoratif şık bir vazo yapmak istiyorsanız aşağıdaki tasarım tam size göre. Yapıştırıcı sürdüğünüz şişelerin etrafını tonlarını sizin belirleyeceğiniz yün ipliklerle sarın. Ardından üzerini sutaşları, kurdele, düğme gibi istediğiniz materyallerle süsleyin.

bos-siseleri-sik-vazolara-donusturun

bos-siseleri-sik-vazolara-donusturun

Eski Paspasınıza Çakıl Taşlarıyla Hayat Verin: Eski bir paspas ya da paspas görevi görebilecek dikdörtgen bir levhaya deniz kenarından topladığınız doğal çakılları yapıştırarak harika bir kapı önü paspası tasarlayın.

eski-paspasiniza-cakil-taslariyla-hayat-verin

eski-paspasiniza-cakil-taslariyla-hayat-verin

Bir önceki yazımız olan Bahçe Dekoru İçin Küçük Aksesuarlar Yapın başlıklı makalemizde bahçe dekorasyon önerileri, bahçe dekorasyonu için aksesuarlar yapın ve bahme dekorasyonu için küçük aksesuarlar hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir yorum

  1. Bayıldım mütişler gerçekten ama itiraf etmek gerekirse yapmaktan korkuyorum yapamam veya yanlış yaparım diye ama deniycem kesin kafama koydum 🙂

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*