Pazar , 15 Eylül 2019
Son Haberler
Buradasınız: Anasayfa » Dekorasyon » Balkon ve Teras Dekorasyonu » Balkon ve Teras İçin Ahşap Eşyalar Tasarlayın
Balkon ve Teras İçin Ahşap Eşyalar Tasarlayın

Balkon ve Teras İçin Ahşap Eşyalar Tasarlayın

Balkon ve Teras İçin Ahşap Eşyalar Tasarlayın

2014 yaz balkon ve teras dekorasyon fikirleri değerlendirildiğinde bu sezon öne çıkan dekorasyon ögesinin ahşap eşyalar olduğu görülüyor. Diğer yandan sezonun teması doğal objeler. Bu bağlamda sizde dekorasyon trendlerine uygun bir balkon ve teras tasarımı istiyorsanız ve de en önemlisi bu konuya fazla bütçe ayıramıyorsanız üzülmeyin. Atılacak ya da kullanmadığınız eşyalardan balkon ve teras için ahşap eşyalar tasarlayın. İşte size birkaç dekorasyon fikri;

balkon-dekorasyonu-1farkli-balkon-teras-saksi-modelleri-0

Örneğin eski, yıpranmış ve atmak istediğiniz bir duvar tipi merdiveniniz varsa, ahşap boyası ile istediğiniz renge boyayıp üzerine koruyucu cila çekip duvara monte edin. Ardından resimdeki gibi saksılarınızı üzerine monte edin ya da eşyalarınızı koymak için kullanın. Ortama çok hoş bir hava katacaktır.

balkon dekorasyonu

Diğer yandan benzer bir tasarımı ayaklı merdiveniniz için de uygulayabilirsiniz.  Ayaklı merdiveni ister boyayarak isterseniz de sadece cilalayıp doğal görünümünü koruyarak dekorasyon ögesi haline getirin. Üzerine saksılarınızı dizebilir ya da eşyalarınızı koyabilirsiniz.

agac-kutuklerinden-saksi-nasil-yapilir-H25 Balkon-Dekorasyonu-65 limon-kasasindan-saksi-yapmak-noN

Saksılık olarak kullanarak hoş balkon ve teras dekorasyonu yapabileceğiniz diğer ögeler kullanmadığınız ahşap komidininiz, ağaç kütükleri olabilir. Diğer yandan meyve kasalarını da aynı işlem için kullanabilirsiniz.

 

Bir önceki yazımız olan Bonzai Ağacı Nasıl Yetiştirilir? Bakımı Fiyatı başlıklı makalemizde bonzai ağaç resimleri, bonzai ağacı nasıl yetiştirilir ve bonzai ağaçları hakkında bilgiler verilmektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*