Pazar , 22 Eylül 2019
Son Haberler
Buradasınız: Anasayfa » Moda Tasarımı » 2016 Kazak Modelleri ve Trendleri
2016 Kazak Modelleri ve Trendleri

2016 Kazak Modelleri ve Trendleri

2016 Kazak Modelleri ve Trendleri

Kışın gelmesiyle soğuklarda kapıyı çaldı. Bu soğukların gelmesiyle tişörtlerimize, ince bodylerimize veda edip daha kalın, daha sıcak tutan kıyafetler girmeye ihtiyaç duymaya başlıyoruz. Tabi ki, kış ve soğuk deyince, üstüne de kıyafeti ekleyince ilk akla gelen kombin parçası renk renk, model model 2016 kazak modelleri ve trendleri oluyor.

Genelde hazır, makine yapımı, ince minik modelleri tercih ediyor olsak bile 2016 kışında daha büyük, daha belirgin örnekleri, el yapımı vari kazaklar daha ön planda. Kış girişi moda olan triko kazakların ince oluşu kazaklara kucak açmaya yönlendiriyor bizi.

Kim istemez ki soğuk havada vücudunu sıcacık saran renk renk kazakları? Bu kazakların el yapımı vari olması sıradan, dümdüz bir yakaya sahip olması demek değil. Aksine bir çok çeşit her tarza, her zevke, her kombin ve her ortama özel bir çok desen ve yakaya sahip kazaklar mevcut.

Omuzlarının güzelliğine güvenen ve omuz dekoltesi seven bayanlara tek omuz ile tam kayık yaka denilen iki omzuda açık bırakan modeller, boğazları hassas olan ve boğaz kapalılığını beğenenler için balıkçı yaka, az bir dekolte sevenler için V ve oval hatta bisiklet yaka gibi bir çok türleri var. Sözü edilen 2016 kazak modelleri özellikle bir renkle, sezonun ön planda olan tonlarıyla moda değil. Bu kazakların her rengini ve her modelini çok kolay bir şekilde ve uygun fiyata bulabilirsiniz. Bir kaç örnek sizlerle.

Bir önceki yazımız olan 2016 Bot ve Çizme Modelleri başlıklı makalemizde 2016 ayakkabı modası, 2016 bot modelleri ve 2016 bot ve çizme modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*