Pazar , 22 Eylül 2019
Son Haberler
Buradasınız: Anasayfa » Saç-Makyaj Tasarımı » 2015’in Son Saç Modası: Saç Simi Trendi
2015’in Son Saç Modası: Saç Simi Trendi

2015’in Son Saç Modası: Saç Simi Trendi

2015’in Son Saç Modası: Saç Simi Trendi

Kimimizin çok severek kullandığı kimimize pekte hoş gelmeyen; genelde düğünlerde kullanılan saça sim dökme modası yeniden gündeme geliyor. Saç diplerine uygulanan rengarenk, model model simler saçlarımıza ışıltı katacak. Hatta bu ışıltı saçlarımızın gelen dip renginin kötü görüntüsünü saklamak için ya da saçlarınıza bir kaç renk katmak için kaçırılmaz bir fırsat niteliğinde. Üstelik saç-makyaj modası alanında kullanım alanları da çok geniş .

Bu simler özel bir kuaförde uygulanan , lüks yerlerden satın alınan bir ürün değil. Yakındaki kırtasiye tipi simlerden. Bu simleri ister tek renk olarak, ister bir kaç renk karıştırarak kullanabilirsiniz. Üstelik yıldızlı, kalpli, yuvarlak, kare ve bir çok çeşitli şekil seçenekleri de mevcut. Girdiğiniz ortamda ışıltılı saçlarınızla dikkat çekmek istemez misiniz ? Saçlarınızı toplayıp kalan dip kısımlara, topuz saçların üst kısımlarına, kahkül başlangıcınıza, maşa yapılmış salık saç uçlarınıza kısacası hayal gücünüze kalmış saçınızın hangi bölgesine uygulamak isteyeceğiniz.

Bu işlem sandığınız kadar meşakkatli bir iş değil. Biraz jole ve simi karıştırarak uygulamak istediğiniz bölgeye sürmeniz ; ışıl ışıl, göz alıcı saçlara sahip olmanız için yeterli olacaktır.

Bir önceki yazımız olan Çalışan Kadınlar İçin Şık Bir Topuz Tasarımı başlıklı makalemizde adım adım şık topuz nasıl yapılır, çalışan kadınlar için topuz modelleri ve çalışan kadınlar için topuz tasarımları hakkında bilgiler verilmektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*