Pazar , 22 Eylül 2019
Son Haberler
Buradasınız: Anasayfa » Moda Tasarımı » 2015 Sonbahar-Kış Mudo Koleksiyonu
2015 Sonbahar-Kış Mudo Koleksiyonu

2015 Sonbahar-Kış Mudo Koleksiyonu

2015 Sonbahar-Kış Mudo Koleksiyonu

Sevilen hazır giyim markası Mudo Collection özellikle enerjik yapı ve renkleri sayesinde şehirli kadının şık bir o kadar da eğlenceli yönünü temsil ediyor. Bir dünya markası haline gelen stilinden ödün vermeden dünyadaki tüm trendleri yakından takip ederek koleksiyonlarında harmanlayan marka bu kez de 2015-16 sonbahar-kış koleksiyonuyla vitrindeki yerini alıyor. Koleksiyondan ayrıntılı bir şekilde bahsetmeden önce ünlü tasarımcı Gamze Saraçoğlu’nun kreatif direktörlüğünde hazırlandığını belirtelim.

2015-16-sonbahar-kis-mudo-koleksiyonu-gamze-saracoglu

2015-16-sonbahar-kis-mudo-koleksiyonu-gamze-saracoglu

Koleksiyonun Detayları

Ünlü tasarımcı ‘Değişim Başlıyor’ adını verdiği koleksiyonda Mudo’nun asıl yapısına sadık kalsa da dünya trendlerinden ilham alarak değiştirilen 600 parçalık geniş bir yelpaze sunuyor. Bu özel koleksiyon Mudo satış mağazalarında çoktan yerini aldı bile. Özellikle satışa sunulmuş olan parçaların en çok beğenilen tarafı da kadının feminenliğini ortaya koyarken, güçlü ve sarsılmaz yapısını da açığa çıkarması. Amazon kadını kadar istediğinde güçlü olabilen şehirli kadının yeni bir çehresi eskiye sadık kalınarak çizilmiş koleksiyonda. Gördüğünüzde siz de bu koleksiyona hayran kalacaksınız.

Bir önceki yazımız olan 2015-16 Sonbahar-Kış Cengiz Abazoğlu Koleksiyonu başlıklı makalemizde 2015-16 sonbahar-kış adl cengiz abazoğlu koleksiyonu, 2015-16 sonbahar-kış adl koleksiyonu ve 2015-16 sonbahar-kış cengiz abazoğlu koleksiyonu hakkında bilgiler verilmektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*