Salı , 20 Ağustos 2019
Son Haberler
Buradasınız: Anasayfa » Site Tanıtımları » 2014 Yılı Aksesuar Modasında Öne Çıkanlar
2014 Yılı Aksesuar Modasında Öne Çıkanlar

2014 Yılı Aksesuar Modasında Öne Çıkanlar

2014 Yılı Aksesuar Modasında Öne Çıkanlar

2014 yılının yaz aylarını yaşadığımız şu dönemde kıyafetler ve moda kadar onları tamamlayan ve bu sayede bayanların şıklığına da ayrı ve özel bir şıklık katan aksesuarlar da modaseverlerin beğenisine sunuldu. Özellikle QUQLA gibi takı ve aksesuar dendiğinde önde gelen marka en güzel takı modelleri müşterilerin beğenisine sundu. Peki, bu takı tasarımları içinde 2014 yılında en çok popüler olan grup hangisiydi? Bu sorunun cevabı elbette ki eklem diğer adıyla parmak ucu yüzükler.

Diğer yüzüklere göre daha aşağıya yani eklemlere takılarak kullanılan eklem yüzük modellerinden kısaca söz etmek gerekirse ilk ürünlerin oldukça çekici ve şık olduğunu belirtmek isterim.  Quqla eklem yüzüklerinin altın, gümüş ve rose seçenekleri bulunmakla birlikte, modellerde en dikkat çekici olanları taşlı ya da taşsız V, kral tacı ve üç sıra gibi tasarımlardır. Siz de hem oldukça şık tasarımda eklem yüzükler hem de kaliteli malzemeden yapılmış aksesuarda dev bir markadan eklem yüzük satın almak istiyorsanız quqla’ya mutlaka göz atın ve yüzlerce modelden seçim yapın.

Bir önceki yazımız olan Kadın ve Yaşam Portalı Namisan başlıklı makalemizde cilt bakımı, diyet ve el ayak bakımı hakkında bilgiler verilmektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*